Tuna Öztunç Kimdir? Tuna Öztunç Kaç Yaşındadır ?

Haber kanallarının vazgeçilmez isimlerinden biri olan ”Tuna Öztunç” hakkındaki bilinenleri sitemizdeki bu yazımızda yazdık. Haber programlarında hem sunuculuk hem de muhabirlik yapan gazeteci Tuna Öztunç hakkındaki bilinenler yazımızın devamında yer almaktadır.

Tuna Öztunç Kimdir ?

Tam adı Ekrem Tuna Öztunç’tur. Oyunculuk eğitimleri alan ve birkaç tiyatro oyununda oynayan Tuna Öztunç, kariyerini gazeteci olarak sürdürme kararı almıştır. Bir süre Uzat TV isimli kanalda görev alan Tuna Öztunç, sonrasında Akit TV’de haber koordinatörü olarak çalışmıştır. Tecrübeli gazeteci Tuna Öztunç, sonrasında ise TGRT’ye transfer olmuştur. Tuna Öztunç, halen bu kanalda ”Dış Haberler Müdürü” olarak görev yapmaktadır. Akit gazetesindeki görevinden sonra ”Harbi” isimli gazetenin genel yayın yönetmeni olmuş, bu zamana kadar ayrıca Söz TV, Akşam, Kanal 6, Söz gazetesi gibi kuruluşlarda editör olarak görev almıştır. Gazeteci Ekrem Tuna Öztunç ayrıca Velev ki Tartüf (2008) ve Ölüleri Gömün (2010) isimli oyunlarda rol almıştır.

  • Son zamanlarda Ukranya’da olan savaştaki canlı yayınları ile oldukça dikkat çeken ”Tuna Öztunç”un sosyal medya hesaplarına ulaşmak için tıklayınız.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Süper Kadın 2021; Güncel bilgilerin yer aldığı web sayfasıdır. İletişim I Künye I Mfk Yöntemi