Orofen Krem Ne İşe Yarar ? Kullanıcı Yorumları

Spor yapanların sıkça kullanmış olduğu kremlerin başında gelen ”Orofen Krem” özellikle de burkulma, ezilme ve şişmelerde çok yaygın kullanılmaktadır. Orofen krem özellikle bölgesel ağrı kesici olarak bilindiği için birçok insanın çantasından ayırmadığı bir kremdir. 50 gramlık içeren alüminyum tüp içinde eczane raflarında yerini alan Orofen krem birçok krem gibi doğru dozda ve doğru yöntem ile kullanıldığında bölgedeki ağrıyı alacaktır.

Orofen Krem Nedir ?

Orofen krem genellikle düzenli spor yapanların spor sırasında yaralanma, ezilme, burkulma ya da gerilmeleri dışarıdan destekleyici olarak kullanmaktadırlar. Bunlar dışında adale romatizması, ağrılı eklem hastalıkları (artroz), omurganın ve diğer eklemlerin iltihabi romatizmal hastalıklarında, eklem yakınındaki yumuşak dokunun (eklem içi, sinir, sinir kılıfları, tendon ve eklem çevresi) iltihabi hastalıklarında, omuz sertliği, bel ağrısı ve lumbago gibi rahatsızlıklarda oldukça işlev görücüdür.

  • Eğer ki Orofen kremin içeriğinden herhangi bir maddeye karşı alerjiniz var ise
  • Ağrı kesici veya anti romatizmal ilaçlara karşı alerjiniz var ise
  • Cildinizde ya da mukozanızın üzerinde açık bir yara ya da egzama mevcut ise
  • Son olarak hamile iseniz ve bebeğinizin dünyaya gelmesine son 3 ay kalmış ise

Yukarıda belirtilen özellikleri olanlar orofen kremi kullanmamalıdır.

Nasıl Kullanılmalıdır ?

Orofen krem dışarıdan cilde sürülerek uygulanan homojen bir kremdir. Yutulmaz. Doktorunuz ya da eczacınız ekstra bir tavsiye de bulunmadıysa günde 3-4 defa kullanabilirsiniz. Lakin özel bir gereksinim durumunda bu sayı artabilir. Tedavi süreci hastalığa göre değişebilir. Lakin genellik 2-3 hafta içerisinde tedaviler sonlanmaktadır.

  • Orofen kremi reçetesiz olarak eczaneden alabilirsiniz.  Fiyat olarak da tam bir fiyat performans kremi olan Orofen kremin fiyatı ortalama olarak 15 TL’dir.

Kullanıcı Yorumları

  • muscoril cırcır yapıyor diyorlar. iki gündür ilaç almayayım geçer deyip robocop gibi geziyorum. şimdi dalek oldum amk. haliyle beni düşüncelere itmiş ilaçtır.
  • ozellikle beyaz krem seklinde olani cok etkilidir. turuncu renk kutusu vardir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Süper Kadın 2021; Güncel bilgilerin yer aldığı web sayfasıdır. İletişim I Künye I Mfk Yöntemi