Dolunay Karaca Kimdir, Kaç Yaşındadır ?

Sosyal medyada ve gazetelerde günlük, haftalık burç yorumları sunan isimlerden biri olan ”Dolunay Karaca” hakkındaki bilinenleri sizler için sitemizdeki bu yazımızda yazdık. Herkesin oldukça merak ettiği isimleri sadece sizler için sitemizdeki biyografi kısmında sizlerle buluşturuyoruz.

Dolunay Karaca Kimdir ?

1979 yılında Mersin’de dünyaya gelen Dolunay Karaca, lisans eğitimini ise Ankara Üniversitesi Rus Dili ve Edebiyatı Bölümü’nde tamamlamıştır. Astrolojiye olan ilgisi ve merakı neticesinde bölümüyle ilgili çalışmalarına son vermiş ve AstroArt Astroloji Okulu’nda Öner Döser’den 3 sene astroloji üzerine eğitimler almıştır. Dolunay Karaca, APAI (Assosiacion ofProfessional Astrologers) üyesidir. Öner Döser’den aldığı eğitimin akabinde Horary Astrology eğitimi ve Barış Özkırış’tan Psikoloji Astrolojisi üzerine dersler almıştır.

Astrolog Dolunay Karaca, Fevzi Karaca ile evlidir ve bir kız çocuğu vardır. Kendisi Aslan burcudur. Şahsi web sitesinde ve çeşitli platformlarda günlük burç yorumlarında bulunan Dolunay Karaca, ayrıca özel danışmanlık ve doğum haritası analizi de yapmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Süper Kadın 2021; Güncel bilgilerin yer aldığı web sayfasıdır. İletişim I Künye I Mfk Yöntemi