Çılgın Dondurmacı Mehmet Dinç kimdir? Çılgın Dondurmacı Nerede ?

Sosyal medya gündeminin en çok konuşulan isimleri arasında ilk sırada yer alan Çılgın Dondurmacı Mehmet Dinç hakkında merak edilenleri sizler için hazırladık.

Çılgın Dondurmacı kimdir, kaç yaşında, nereli?

Instagram hesabından 1 milyondan fazla, TiKTok hesabında ise 18 milyondan fazla takipçiye ulaşan fenomen Çılgın Dondurmacı Mehmet Dinç, Antalya’da ikamet ediyor. 2004 senesinde; Mustafa Kemal Üniversitesi’nde İşletme Enformatiği bölümünde okudu.

Akka Park AVM önünde lezzetli dondurmalarını müşterilerine sunan Mehmet Dinç’in diğer dondurmacılardan farkı ise yaptığı çılgın danslarla işini eğlenceli bir hale getirmesi. Çektiği dans içerikli videolarını TikTok hesabından paylaşan ünlü dondurmacı öyle meşhur olmuş ki Türkiye’nin dört bir yanından insanların onu izlemesi için tur firmaları sefer bile düzenliyor.

Mehmet Dinç bir röportajında Kundu’ya geldiğinde hiç dondurma satamadığını, dondurma satmak için dans etmeye başladığını söylemişti. Daha önce pastane ve inşaat sektörlerinde çalılşırken de dans eden Dinç, zamanla çalışırken dans etme özelliğini öylesin geliştirdi ve abarttı ki 3 yılda 60 kilo verdi ve 90 kiloya kadar düştü.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Süper Kadın 2021; Güncel bilgilerin yer aldığı web sayfasıdır. İletişim I Künye I Mfk Yöntemi